Často kladené otázky

f

KEDY MÔŽEM OČAKÁVAŤ PRVÉ ÚČINKY UŽÍVANIA PROFOLANU?

Vzhľadom k tomu, že vlasy rastú priemerne 1,3 centimetrov za mesiac sa odporúča užívanie Profolanu minimálne 3 mesiace. Niektorí muži si všimli rýchly rast vlasov už počas prvých 6 týždňov, zatiaľ čo u iných sa uspokojivé výsledky objavili až po niekoľkých mesiacoch užívania doplnku. Najlepšie výsledky podľa klinických výskumov nastanú po 6 mesiacoch liečby, avšak je potrebné poznamenať, že už skôr sa objaví výrazné zlepšenie hustoty vlasov a zníženie ich vypadávania.

f

FUNGUJE PROFOLAN NA AKÝKOĽVEK TYP PLEŠATOSTI?

Profolan na rozdiel od iných prípravkov dostupných na trhu funguje zvnútra tela a zameriava sa na obnovenie pôvodnej príčiny každého typu plešatosti. Doplnok stravy účinne a úplne prirodzene bojuje proti vypadávaniu vlasov bez ohľadu na to, či je dôvodom vypadávania vlasov vek, genetika, stres atď.

f

ČO JE GROW3 A AKÉ MÁ VLASTNOSTI?

Inovatívny Grow3 je kombináciou výťažkov z pŕhľavy, prasličky a l-cysteínu. Všetky ingrediencie aktívne bránia pôsobeniu hormónu DHT, ktorý je zodpovedný za vypadávanie vlasov, ako aj intenzívne stimulujú proces rastu nových vlasov. Profolan obsahuje aj vitamíny a minerály, ktoré majú pozitívny vplyv na produkciu a stav vlasov a udržanie si jej prirodzenej farby.

f

ČO JE DHT?

DHT alebo dihydrotestosterón je nežiadúci hormón, ktorého zvýšená hladina u mužov spôsobuje vypadávanie vlasov. DHT spôsobuje stratu farby vlasov, ktoré sa stávajú krehkejšími a oveľa rýchlejšie vypadávajú. Podľa výsledkov medzinárodných výskumov zníženie úrovne DHT blokuje prístup hormónu ku vlasovému folikulu a je efektívnym riešením problému vypadávania vlasov u mužov. Látky obsiahnuté v prípravku Profolan aktívne inhibujú účinky DHT a zároveň stimulujú nový rast vlasov.

f

AKO UŽÍVAŤ TABLETY PROFOLAN?

Dávkovanie doplnku stravy Profolan je veľmi jednoduché. Stačí vziať 2 kapsuly denne počas jedla a zapiť ich pohárom vody (300 ml).

f

KTO BY NEMAL UŽÍVAŤ TABLETKY PROFOLAN?

Prípravok nesmú užívať muži vo veku do 18 rokov. V prípade pochybností sa obráťte na výrobcu prípravku alebo priamo na lekára, najmä ak užívate lieky alebo trpíte akýmkoľvek ochorením. Profolan plne prírodný prípravok a je teda bezpečný pre zdravie, vedľajšie účinky sú veľmi zriedkavé.

f

SPÔSOBUJE PROFOLAN NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?

Účinnosť lieku Profolan spočíva v použití prírodných zložiek, vďaka čomu nemá žiadne vedľajšie účinky. Liečba je preto úplne bezpečná pre organizmus. Kapsuly sa ľahko prehĺtajú, sú bez plnív, konzervačných látok, umelých sladidiel a farbív. Výskyt nežiaducich reakcií môže byť spôsobený užívaním tabliet na lačno, a nie počas jedla alebo súčasne s inými liekmi. Poraďte sa so svojím lekárom pred začatím liečby, najmä ak Vám diagnostikoval akéhokoľvek ochorenia.

f

ČO AK NEBUDEM SPOKOJNÝ S VÝSLEDKAMI?

Na produkt Profolan je záruka až 90 dní vrátenia peňazí. To znamená, že v situácii, keď napriek pravidelnému užívaniu zistíte, že nie ste spokojní s výsledkami, môžete nám poslať späť akékoľvek nepoužité balenie, za ktoré Vám vrátime peniaze.