0

SPÄTNÁ VÄZBA OD ZÁKAZNÍKOV

Profolan s jeho jedinečným zložením zmenil život mnohým ľuďom a pomohol im zbaviť sa komplexov spojeným s alopéciou. Početné hodnotenia od spokojných užívateľov Profolanu potvrdzujú účinnosť tohto prípravku. Stretnite sa s niektorými z nich!

  • Vlasy mi začali vypadávať už vo veku 20 rokov. Skúšal som rôzne prípravky, ktoré sú na trhu k dispozícii - krémy, tablety. Účinky sa ale nedostavili. Ak mám byť úprimný, prestal som veriť, že nájdem niečo, čo mi pomôže, myslel som si, že je to genetika a nič sa s tým nedá urobiť. Takmer som vzdal boj proti plešatosti, keď som náhodou narazil na tabletky Profolan. Je to skutočný zázrak! Vlasy mi postupne prestali vypadávať, a po asi 2 mesiacoch sa na mieste vypadnutých objavili nové. Odporúčam!

    Frederick Young - USA

  • Po rozvode som sa úplne zlomil a nemal som chuť doslova na nič. A do toho mi ešte začali vypadávať vlasy. Priateľ mi odporučil Profolan... a tak sa začala lavína pozitívnych zmien v mojom živote. Vlasy mi znovu začali rásť a vrátila sa ich prirodzená farba bez sivých pruhov! Už 4 mesiace chodím do posilňovne a sústredil som sa na vlastný rozvoj. Moje sebavedomie a nový vzhľad sa prejavili aj v práci - včera som bol povýšený na vedúceho!

    John S. Anderson - USA

  • Moje rastúce kúty boli predmetom vtipov medzi priateľmi, aj ja som sa snažil pristupovať k tomuto problému s odstupom, ale nebolo to vôbec jednoduché. Vo veku 40 rokov som sa rozhodol konečne s tým niečo urobiť. Začal som užívať tablety Profolan a po prvom mesiaci som bol prekvapený výsledkami. Vypadávanie vlasov sa zastavilo! V najbližších mesiacoch mi vlasy začali dorastať. Dnes idem ku kaderníkovi a večer mám rande s novou priateľkou. Môžem Vám s istotou povedať, že Profolan zmenil môj život!

    Ross Moon - USA

0