Zloženie

Profolan za svoje účinné pôsobenie vďačí inovatívnej kombinácii prírodných zložiek - formuly Grow3, ktorá zodpovedá predovšetkým za stimuláciu rastu vlasov a prispieva k posilneniu ich prirodzeného odtieňa a vitamínom a minerálnym zložkám, ktoré blokujú DHT, prispievajú k zlepšeniu prekrvenia vlasovej pokožky a vlasových folikulov.

Početné klinické štúdie potvrdzujú pozitívne pôsobenie doplnku stravy Profolan na zdravie vlasov u mužov. Až 9 z 10 zákazníkov potvrdilo vysokú spokojnosť s výsledkami dosiahnutými v liečbe po 3 mesiacoch pravidelného používania. Stačia len 2 kapsuly denne a zbavíte sa nepríjemného problému vypadávania vlasov raz a navždy! Účinnosť lieku Profolan spočíva v použití prírodných zložiek, vďaka čomu nemá žiadne vedľajšie účinky. Táto prírodná liečba proti vypadávaniu vlasov je preto úplne bezpečná pre telo.

01

PŔHĽAVA DVOJDOMÁ

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) a žihľava urens (Urtica urens) sú rastliny z čeľade pŕhľavovitých. Obe odrody rastliny sa vyznačujú dlhými pílkovitými listami trochu pripomínajúcimi tvar srdca. Kvety, listy, semená a koreň pŕhľavy sa používajú pre rôzne druhy liečby, pretože obsahujú rôzne chemické látky. Vďaka vysokému obsahu nutričných vlastností má táto zložka predovšetkým vplyv na zníženie procesu vypadávania vlasov, čo je potvrdené mnohými testami.

02

PRASLIČKA POĽNÁ

Praslička poľná (Equisetum arvense) je liečivá rastlina, vyskytujúca sa prevažne v Európe. Táto zložka má skvelý zdroj výživových vlastností, ktoré majú mnohoraké použitie. Potvrdili to početné štúdie, okrem iného, vykonané lekárskym centrom na University of Maryland. Obsah tejto zložky v produkte zaručuje posilnenie vlasu zvnútra dodaním vitamínov a rôznych ďalšie stopových prvkov potrebných pre zlepšenie celkového zdravia vašich vlasov.

03

L-CYSTEÍN

L-cysteín je jedným z 20 hlavných aminokyselín patriacich do skupiny endogénnych. Charakteristickou črtou L-cysteínu je jedinečnosť živín v ňom obsiahnutých. Okrem iného sa zúčastňuje procesov výživy a regenerácie buniek. Preto jeho nedostatok často vedie k vypadávaniu vlasov. Správny obsah L-cysteínu v prípravku umožňuje zabezpečiť, že liečba prinesie uspokojivé výsledky.

04

VITAMÍNY A MINERÁLY

V zložení prípravku nájdeme aj vitamíny E a B6, ktoré, podľa lekárskeho centra na University of Maryland majú obrovský vplyv na rast vlasov. Okrem toho výskumníci už od 90. rokov pracujú s hypotézou, že prvky ako sú napríklad zinok a meď môžu zabrániť vypadávaniu vlasov. Vykonané experimenty ukázali, že zinok a meď inhibujú kontrakcie vlasových folikulov a urýchľujú svoju regeneráciu.